O firmie

Firma ELTAR Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową organizacją udziału polskich firm w targach – od rezerwacji powierzchni wystawienniczej, usług technicznych po projektowanie i zabudowę stoisk, zarówno standardowych, jak i indywidualnych, dopasowanych do wymagań klientów. Posiadamy własną zabudowę i zaplecze techniczne oraz profesjonalnych pracowników z wieloletnim doświadczeniem organizacyjnym i technicznym. Zapewniamy organizacyjną oraz techniczną obsługę klientów również podczas trwania targów i gwarantujemy terminowe wykonanie zleconych nam prac. Na życzenie wystawców świadczymy usługi: przelot, zakwaterowanie, wynajęcie hostess, tłumaczy etc.), organizację spotkań branżowych i konferencji, doradzamy w doborze rynków i targów.

ELTAR Sp. z o.o. posiada szerokie kontakty z renomowanymi zagranicznymi towarzystwami targowymi, instytucjami i współpracuje z wieloma polskimi firmami z różnych branż: spożywczej i przetwórstwa żywności, budowlanej, przemysłowej, opakowań na wielu międzynarodowych imprezach targowych.

ELTAR Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce Międzynarodowych Targów Spożywczych GULFOOD / GULFOOD MANUFACTURING / SPECIALITY FOOD FESTIVAL / GULFHOST / PRIME w Dubaju, AFRICA’S BIG 7 w Johannesburgu, FOODEX JAPAN w Chiba oraz reprezentuje w Polsce UBM – organizatora targów z cyklu FOOD & HOTEL, które odbywają się na obszarze Dalekiego Wschodu (Chiny i Korea Południowa) i Azji Południowo-Wschodniej (Indie, Indonezja, Hanoi, Malezja, Myanmar, Tajlandia, Wietnam, Singapur).

W ramach naszej wieloletniej działalności poza wystąpieniami na targach, których jesteśmy wyłącznym przedstawicielem, realizujemy grupowe wystąpienia polskich firm oraz ekspozycje indywidualne na największych i najbardziej prestiżowych targach zagranicznych, m.in. Hannover Messe Industrie w Hanowerze, Fensterbau Frontale w Norymberdze, Bau w Monachium, SIAL Paris, Anuga w Kolonii, SIAL China, PLMA w Amsterdamie, All4Pack-Emballage w Paryżu, Interpack w Dusseldorfie i wielu innych.